Bezpieczeństwo klasy premium

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich klientów na stronie internetowej, w sklepie online i w aplikacji.

Do czego służy certyfikat SSL?

Bezpieczeństwo informacji

Szyfrowanie połączeń ze stroną internetową, sklepem czy aplikacją ma za zadanie przede wszystkim zapewnić użytkowników, że żadne ich dane nie zostaną przejęte przez osoby trzecie.

Bezpieczeństwo obecności

Ochrona SSL to także zapewnienie prywatności Twoich klientów i użytkowników. Nikt nie musi wiedzieć o tym gdzie byli i jakie dane wprowadzali na stronie czy w sklepie.

Bezpieczeństwo usług

Dzięki SSL wszelkie dane wrażliwe, takie jak dostępy do usług są przesyłane w zaszyfrowany sposób, dzięki czemu dane kart płatniczych czy inne dane finansowe są chronione.

W naszej ofercie

Certyfikaty DV

Certyfikaty typu Domain Validated to najprostsza forma zabezpieczenia strony internetowej. Większość z nich do instalacji wymaga jedynie wpisu w rekordzie DNS lub załadowania wygenerowanych plików certyfikatu.

Certyfikaty Wildcard

Certyfikaty typu Wildcard pozwalają zabezpieczyć nie tylko główną domenę (np. firma.pl), ale także jej subdomeny (np. sklep.firma.pl). Oznacza to w praktyce, że zabezpieczeniu może podlegać wiele usług naraz (np. poczta.firma.pl, blog.firma.pl, ksiegowosc.firma.pl).

Certyfikaty OV

Certyfikaty OV (Organisation Validated) do prawidłowego działania wymagają zweryfikowania podmiotu, na który jest wystawiany certyfikat. Jest to certyfikat wyższego poziomu, który widnieje w przeglądarkach jako tzw. zielona kłódka.

Zamów certyfikat SSL

2 + 2 =